Ferrari kapımda bekliyor!

Çarşamba 24.03.2010 11:52

Lara Surol, Matteo Ferrari aşkı tüm Avrupa’nın magazin ve spor basınında birinci gündem maddesi oldu.

İtalyan, İspanyol, Fransız ve Portekiz gazeteleri bu aşka geniş yer ayırırken, özellikle Portekiz'in popüler spor gazetesi Record, Lara Surol'un fotoğraflarından oluşan bir albüm yaparak okurlarına tanıttı ve "İtalyan futbolunun en yakışıklı ismini Türk manken kaptı" diye haber yaptı.

LARA SUROL'UN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İtalyan La Gazetta Dello Sport, Ferrari'nin Lara Surol yüzünden hocası Mustafa Denizli'den fırça yediğini iddia etmişti. Ferrari ise tüm bu haberleri yalanlamıştı. Lara Surol ise yaptığı son açıklamada, "Aramızda aşk yok ama Ferrari kapıda bekliyor" diye konuştu.

Manken Lara Surol ile birlikte görüntülenen ve gece hayatı nedeniyle Denizli'den fırça yiyen Ferrari, İtalya'da da manşet olunca "Gece kuşu değilim" açıklaması yaptı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş'ın İtalyan yıldızı Matteo Ferrari, 4 aydır parasını alamadığı, her gece bir eğlence merkezine gittiği ve içki içerek sarhoş olduğu şeklinde çıkan haberlerin kasıtlı olarak yayınlandığını söyledi. "Benim üzerimden aileme, takım arkadaşlarıma, Mustafa Denizli'ye ve Beşiktaş'a zarar vermeye çalışıyorlar" diyen Ferrari konuşmasını şöyle sürdürdü:

FERRARİ'NİN ESKİ SEVGİLİSİ

Hep izin aldım
"Türkiye'ye geldiğimden beri hakkımda çıkan yalan haberlere alışkın hale geldim. Ama burada hakkımda yazılan her cümle İtalya'da büyük yankı uyandırıyor. Şunu herkes bilsin ki bugüne kadar Mustafa Denizli'den izin almadan hiçbir yere gitmedim. Bana hiçbir şekilde özel hayatımla ilgili sorular sormadı. Aksine moralimi bozmamam gerektiğini söyledi.

Gece kuşu değilim
Buradan Beşiktaş camiasına sesleniyorum. Ben her gece orada burada gezen bir adam değilim. Beni futbolumla yargılasınlar. Fenerbahçeli futbolcularla otel odalarında alem yaptığım da söyleniyor. Fenerbahçe'den hiçbir futbolcu ile o denli samimiyetim olmadığı gibi böyle bir şeye asla karışmadım. Hayatım boyunca da bu tür olaylara tepkiyle yaklaştım."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN