Web Sürümüne Geç

Savaş ve kazan

Perşembe 26.03.2010

"Şampiyonluk ortada duruyor. Önümüze fırsatlar çıkacak Bunun için sahada bütün gücünüzle mücadele etmelisiniz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, geçen hafta Kasımpaşa karşısında kaybettikleri iki puanı örnek gösterdiği futbolcularına, "Savaşın kazanın" dedi. Dünkü idmanda kısa bir toplantı yapan tecrübeli hoca, "Şampiyonluk ortada duruyor. Bu 8 haftada en az kayıp yaşayacak takım şampiyon olacak. Yeniden yukarı tırmanmak için önümüze fırsat çıkacaktır. Bunları değerlendirmek için kazanmamız gerekiyor. Bütün gücünüzle savaşmalısınız" ifadesini kullandı.


Taraftara çağrı
Bu arada Kasımpaşa deplasmanında takımı yalnız bırakan Beşiktaşlı taraftarlara da yönetim çağrıda bulundu. Asbaşkan ve futbol komitesi üyesi Emin Önal, en çok bu dönemde desteği ihtiyaçları olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: "Şampiyonluk şansımız sürüyor. Taraftarımızı Eskişehir karşısında 12. adam olarak görmek istiyoruz. Kasımpaşa karşısında eksikliklerini fazlasıyla hissettik. Siyah-beyaz renklere gönül verenler, tezahürat ve şovlarıyla takımın itici gücü olsunlar, beraber zafere ulaşalım."

Beşiktaş'ta jübile benim için onurdur
Yöneticilerle görüşen Yusuf Şimşek'in "Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak, burada jübile yapmak benim için onurdur. Sezon sonu bir yere gitmeyi düşünmüyorum. Hak ettiğim parayı vereceğinize inanıyorum" dediği öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun bu tavrının futbol komitesinde büyük memnuniyet oluşturduğu belirtildi.

3 BÜYÜKLERİN TRANSFER GÜNDEMİ

BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE UNUTULMAZLAR

İŞTE DÜNYANIN EN İYİ TAKIMLARI


KULÜBEDE ÇÜRÜYEN MİLYON EUROLAR

PAS ATIYORLAR DİYE TAKIMDAN AYRILDI


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN