Hoca ne derse çıkıyor

Cumartesi 27.03.2010 21:44
Ligde uzun süre sonra Eskişehirspor karşılaşmasında gol atmayı başaran Nihat Kahveci maçtan sonra, "Taraftarın beni çağırması bir Beşiktaş çocuğu olarak beni ekstra motive etti" dedi ve şunları söyledi:

"Bugün hedefimiz galip gelmekti ve bunu başardığımız için çok mutluyuz. Her takımın hedefi var ve herkes hırslı oynuyor.

Maça çok iyi hazırlandık. Stada geldiğimizde taraftar şampiyonluk havasını yakalamıştı. 2-0 mağlup duruma düştüğümüzde bir an umutsuzluğa düştüm tabi ama bizim takımımız bu maçı çevirebilecek bir takım ve bunu gerçekleştirdik. En güçlü adaylardan biri biziz. Biz kendi maçımızı alalım rakiplerin maçları bizi ilgilendirmiyor.

Benim için ilk 11'de olmak çok önemli değil önemli olan takımın kazanması. Takım uzun süredir iyi durumda. Ben tabiiki oynamak istiyorum ama hocanın kararına saygılıyım.

Kötü bir sezon geçiriyorum çok eleştiriliyorum ama bugün sahaya çıktığımda taraftarın beni çağırması bir Beşiktaş çocuğu olarak beni ekstra motive etti. Beni çok eleştiren de oldu çok sahip çıkan da oldu. Herkese teşekkür ederim. Bir sakatlığım vardı oyundan çıktım İnşallah önemli bir şey yoktur. Tam kendimi toparlamışken nazar değiyor sanki ve sakatlık yaşıyorum." dedi.

Mustafa Denizli ile de ilgili konuşan Nihat: "Mustafa Hoca bu ligde çok tecrübeli. Bize söylediklerinin yüzde 99'u çıkıyor. Ne derse yapıyoruz. Şampiyon olacağımızı da söylüyor." dedi.

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN