Denizli müjdeyi verdi!

Cumartesi 27.03.2010 21:27
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 3-2 kazanılan Eskişehirspor maçını yorumladı. "Bundan sonra İnönü'de güzel günler var" diyen Denizli, şunları söyledi:

"3 puandaki en önemli faktör Beşiktaş faktörü oldu. Bir defa Beşiktaş'ın maçı çevirecek zamanı vardı. 2-0'lık süreçte bireysel hatalarımız vardı. Benim için Beşiktaş'ın en az gol yiyen takım olması değil, yakaladığı tempo pozisyon zenginliği önemli. İlk yarı da öne geçebilirdik.

Çok güzel bir mücadele oldu. Ligin bu haftalarında böyle bir görüntümüzün olması çok büyük avantaj. Gol yememiz çok önemli değil. 2 haftada yediğimiz 4 golde çıkaracağımız çok dersler var. 2-0'ken bir iki tane tehlikeli pozisyon daha verdik. 3 olsa zor olurdu ancak tabii benim daha önce 3-0'dan 4-3'e çevirdiğim maçlar oldu.

Bundan sonra İnönü'de güzel günler var. Beşiktaş'ın yürüme günleri başladı. Bu haftaları en iyi şekilde değerlendirmemiz lazım. Önemli olan yediğimizden fazla gol atmamız.

Bundan sonra kimin ne yapacağı belli değil. Bursa dün kaybetmesi en sürpriz görülen maçlardan birini kaybetti. Bu süreçte önemli olan o baskıyı kaldırmaktır. Beşiktaş bu baskıyı kaldırır. " dedi.

MAÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN