Web Sürümüne Geç

  İnandık bir kere

  Pazar 28.03.2010

  Nihat: Adım adım şampiyonluğa yaklaşıyoruz. Bobo: Bu zafer inancımızın ödülüdür. Üzülmez: Artık geri dönüş yok

  En güçlü adayız
  Beşiktaş, Eskişehirspor'u son yıllarda ender görülen bir geri dönüşle mağlup ederken, futbolcular maçtan sonra camiaya umutlu mesajlar verdiler. İlk golün sahibi Nihat Kahveci, adım adım mutlu sona doğru yaklaştıklarını belirtirken, "2-0 geriye düştük ama maçı bırakmadık. Şampiyonluğun en güçlü adayı Beşiktaş'tır. Bu ağırlığı kaldırırız. Denizli'nin başında olduğu her takım şampiyonluğa oynar" dedi. Nihat, hafif sakatlığı olduğu için oyundan çıktığını söyledi.

  Nihat nihayet
  Beraberlik sayısını kaydeden Bobo ise "Bir anda iki farklı geriye düştük. Ancak hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık. Bu zafer bize inancımızın ödülüdür. Çekişme son haftaya kadar sürecek" derken, kaptan İbrahim Üzülmez şu değerlendirmeyi yaptı: "Artık buradan geri dönüş yok. Şampiyon Beşiktaş olacak." 18 hafta sonra golle tanışan Nihat, Turkcell Süper Lig'de ikinci kez fileleri sarstı. Bobo 11. golüne ulaşırken, Holosko ise 5. sayısını kaydetti.

  Penaltının Bobo'su!
  Nadareviç, 45'te Bobo'yu 'kafa kola' aldı. Brezilyalı yıldız bu temasın ardından yerde kalıp penaltı beklerken, hakem 'devam' dedi. Siyah-beyazlılar isyan etti.  KALP HASTASI AMA DÜNYANIN EN PAHALISI

  4 BÜYÜKLERE GELEN TEKNİK DİREKTÖRLER

  KULÜBEDE ÇÜRÜYEN MİLYON EUROLAR

  SPORCULARIN BATIL İNANÇLARI  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN