Web Sürümüne Geç

  Yürüme mevsimi

  Pazar 28.03.2010

  "Bireysel hatalarla geriye düştük. Ancak hayatımda 3-0'dan 4-3'lük geri dönüşler var. Yediğimizden fazlasını atabiliriz"

  Ders çıkardık
  Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli sıkıntılı başlayan maçın sonunda çok mutluydu. Denizli, basit hatalarla 2-0 geriye düştüklerini ama maçı çevirdiklerini söyledi. Denizli, "İlk yarıyı bile önde kapatabilirdik. 2-0 geriye düşmemize rağmen maçı çevirecek süremiz vardı ve başardık. Gol yememiz sorun değil. Ama bunlardan dersler çıkarıyoruz" diye konuştu.

  Derbi önemsiz
  Eskişehir maçını "Sırat Köprüsü" olarak niteleyen Denizli puan kaybı yaşamadıkları için de mutluluğunu dile getirdi. "Maç 3-0 olsaydı döndürmesi zor olabilirdi" diyen siyah-beyazlı hoca hemen ardından da ekledi: "Gerçi benim hayatımda 3-0'dan 4-3'lük dönüşler de var. Derbinin sonucu önemli değil. Beşiktaş'ın yürüme mevsimi başladı, Yediğimizden fazlasını atabiliriz."

  Son gülen iyi güler
  Skor 2-0 olduğunda rengi atan Denizli akıllı değişikliklerle maçı çevirdi. Denizli, "G.Saray- F.Bahçe maçının sonucu çok önemli değil. Biz kendi işimize bakıyoruz" dedi.  KALP HASTASI AMA DÜNYANIN EN PAHALISI

  4 BÜYÜKLERE GELEN TEKNİK DİREKTÖRLER

  KULÜBEDE ÇÜRÜYEN MİLYON EUROLAR

  SPORCULARIN BATIL İNANÇLARI  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN