İstesin yeter

Cumartesi 01.05.2010

Serdal Adalı, transferin gözde ismi Volkan Şen için, "Hocamız istesin, onu transfer etmemiz bir telefon kadar yakın" diyerek; Bursasporlu yıldız oyuncuya sıcak baktıklarını dile getirdi

Beşiktaş, transfer harekatını dört koldan yürütüyor. Yaklaşık 20 gün önce yurt dışına giderek yeni sezonda düşünülen isimlerle ön görüşmelerde bulunan Kartal, rotasını yurt içine çevirdi. Siyah-beyazlıların, Türkiye'deki transfer döneminin en gözde isimlerinin başında gelen Volkan Şen için girişimlerini başlattıkları öğrenildi. Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, teknik direktör Mustafa Denizli'yle bir görüşme yaptıklarını belirterek, "Volkan Şen'i istersen, onu transfer etmemiz bir telefon kadar yakın" şeklinde konuştu.

TABATA DA GÖNDERİLECEK
Adalı'nın bu yorumu, siyah-beyazlıların Bursasporlu bu oyuncunun transferine sıcak baktığı yorumlarını da beraberinde getirdi. Bu arada yönetimin, sezon başında 8 milyon euro vererek G.Antepspor'dan transfer ettiği Tabata'yı elden çıkarmanın yollarını aramaya başladı. Yönetimin Fink'i de yeterince verimli olmadığı gerekçesiyle göndermek istediği, Bursa- spor'da kiralık oynayan Zapotocny ile Sturm Graz'da kiralık oynayan Gordon Schildenfeld'le de ilişkisini tamamen kesmeyi planladığı bildirildi.

DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN