Kartal'dan dev atak!

Pazar 02.05.2010 00:00

Bir çok oyuncuyla temas halinde olan Beşiktaş, Tuncay'ın kefil olduğu İngiliz golcünün işini bitirmek üzere...

Beşiktaş, forvete Stoke Ctiy'de oynayan İngiliz golcü 1.91'lik kule Dave Kitson'ı almak için kolları sıvadı. Tuncay Şanlı'nın, takım arkadaşına kefil olduğu bildirildi.

Yabancı transferini sürdüren Beşiktaş, İtalya ve Almanya'dan sonra rotayı İngiltere'ye çevirdi. Siyah-Beyazlılar, şimdi de İngiltere Premier Lig'de Tuncay'ın takım arkadaşı 1.91'lik golcü Dave Kitson'ı gündemine aldı. Beşiktaş'ın kapısını çalan menajerler, İngiliz golcüyü Siyah-Beyazlılar'a önerirken forvette uzun bir golcüye ihtiyaç duyan yöneticiler de hemen Tuncay'ı aradılar.

Alp yapısı sağlam
Takım arkadaşı hakkında olumlu görüş bildiren Tuncay'ın "Alt yapısı sağlam bir futbolcu. Beşiktaş'ın gol yollarındaki ihtiyaçlarına cevap verecek yetenekte" dediği bildirildi. 30 yaşında güçlü fiziğe sahip Dave Kitson'ın bonservis ücretinin düşük olması bu transferi cazip kılıyor.

Pazartesi görüşülecek
Quaresma, Krasiç, Pavlyuchenko, Lucas Barrios, Deco gibi yıldızlarla birlikte Dave Kitson'ın ismini de zirvede masaya yatıracak olan Siyah-Beyazlılar, Denizli'den alınacak rapora göre vakit geçirmeden yollara düşecek. Bu arada değeri 2.5 milyon Euro olan İngiliz futbolcunun da Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığı ve Avrupa kupalarında mücadele eden bir takımda oynamak istediği bildirildi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN