Hayata dönüş

Pazartesi 03.05.2010

İbrahim Toraman, Abdullah (k.k.) ve Tello'nun golleriyle sonuca giden siyah-beyazlılar üçüncülük şansını son 2 haftaya taşıdı

SİVAS ATEŞLEDİ
Beşiktaş, deplasmanda Diyarbakır'ı mağlup ederek moral buldu: 3-1. Son haftalarda sıkıntılı günler geçiren ve son 4 maçında galibiyetle tanışamayan siyah-beyazlılar, rakibi karşısında 25. dakikada İbrahim Toraman'ın atığı golle öne geçti. Sivas'ın Kasımpaşa karşısında mağlup olduğu haberinin gelmesinin ardından Diyarbakır oyuna asılırken, 48'de Tazemeta skora denge getirdi.

G.SARAY'A BAĞLI
67. dakikada Bobo'nun ortasını kendi kalesine gönderen Abdullah, Diyarbakır'ın puan alma umutlarına darbe vurdu. Tello da son dakikalarda acı sonu hazırladı. Bu sonuçla Diyarbakır'ın ligde kalma umutları bir kez daha sekteye uğrarken, Beşiktaş üçüncülük şansını son iki haftaya taşımış oldu. Kartal, Galatasaray'ı geçip ligi bir üst sırada tamamlarsa bir ön eleme az oynayacak.

KADRODA ÜÇ KALECİ
Beşiktaş, dünkü Diyarbakır maçında 18 kişilik kadroyu üç kaleciyle doldurdu. Mustafa Denizli'nin, A2'den futbolcu almak yerine 18 kişilik kadroyu üçüncü kaleci Korcan'ı alarak doldurması şaşkınlık yarattı.

DİĞER
Etiketler İbrahim Toraman, Tello
Yükleniyor
SON DAKİKA