Kartal'da alarm

Pazartesi 03.05.2010

Yapılacak zirvede 20 milyon TL'lik borcun nasıl ödeneceğini görüşecek yönetim, hafta içinde Denizli ile bir araya gelecek

NAKİT DESTEĞİ
Beşiktaş yönetimi bugünkü toplantısında borç konusunu masaya yatıracak. 20 milyon TL vergi/SGK borcunu ödemediği gerekçesiyle lisans alamayan ve Avrupa kupalarına katılamama tehlikesiyle karşı karşıya bulunan Kartal, bu problemi halledecek. Başkan Demirören'in yönetim kurulu üyelerinden nakit desteği isteyeceği ifade edildi.

SONRA TRANSFER
Beşiktaş'taki ikinci kritik zirve de Demirören, futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve teknik direktör Mustafa Denizli arasında gerçekleşecek. Yöneticilerin, hafta içinde Mustafa Denizli'den takımın durumu ve gerekli transferler ile ilgili ayrıntılı bir rapor alacakları ve genel bir değerlendirme yapılacağı ifade edildi.

YÖNETİM TAM KADRO
Siyah-beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören, Diyarbakırspor deplasmanında da takımını yalnız bıraktı. Yöneticiler Metin Keçeli, Fahrettin Curoğlu, Cengiz Zülfikaroğlu, Doğan Küçükemre, Engin Baltacı, Ertunç Soğancıoğlu ve Ahmet Akpınar ise takıma destek için Diyarbakır'daydı.

HASRET GİDERDİLER
Bu sezon Diyarbakırspor forması giyen Beşiktaş'ın eski futbolcuları Ümit Bozkurt ile Baki Mercimek karşılaşma öncesinde siyah-beyazlı teknik kadro ve oyuncularla hasret giderdi. Geçtiğimiz yıllarda Kara Kartal'ın başarısı için savaşan iki oyuncu eski takım arkadaşlarıyla maç öncesi sohbet etti.

YEDİ EKSİKLE GELDİLER
Beşiktaş, Diyarbakırspor deplasmanında tam 7 eksikle mücadele etti. Siyah-beyazlı takımda Ferrari, Holosko, Mert Nobre, Ramazan, Tabata, Yusuf Şimşek ve Ekrem Dağ forma giyemedi. Ev sahibi Diyarbakırspor'da ise sakat olan Musa kadroya alınmadı.

DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN