Q7 haftaya kaldı

Cuma 07.05.2010

Başkan Yıldırım Demirören lisans işleri uzayınca yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ve Serdal Adalı'yı İtalya'ya göndermedi

Beşiktaş'ta tüm gözler yabancı transferine çevrilirken, borsaya dahi bildirilen Quaresma rötar yaptı. İnter'de forma giyen yıldız futbolcuyu ve kulübünü 20 gündür ikna etmeye çalışan Beşiktaşlı yöneticiler, önceki gün başkan Yıldırım Demirören'in talimatıyla yeniden İtalya'ya gitmek için tüm hazırlıklarını yaptı. Ancak başkan Demirören, son dakikada iki yöneticisini arayarak "Şu anda lisans işi daha önemli. İnter'i ve oyuncunun menajerini arayın, görüşmeleri önümüzdeki hafta yapacağımızı bildirin" talimatını verdi.

OPERASYON PAZARTESi
Bunun üzerine İtalya biletlerini iptal eden Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, İstanbul' da kaldı. İki yöneticinin, aksilik çıkmaması durumunda pazartesi günü yeniden Çizme'ye giderek önce İnter kulübü, ardından Quaresma'nın menajeriyle masaya oturacakları öğrenildi.
İtalyan ekibinin yetkilileriyle prensip anlaşmasına varan siyah-beyazlıların, Quaresma'ya da üç senelik anlaşma önerecekleri ve yıldız oyuncuyu hafta içinde İstanbul'a getirecekleri belirtildi.

PALERMO iDDiASI
İtalyan Tutto Sport gazetesi, Beşiktaş'ın görüştüğünü açıkladığı ve hatta borsaya bildirdiği Ricardo Quaresma'nın, Palermo yolcusu olduğunu iddia etti. Gazete İnter'in Palermo'da forma giyen Edison Cavani'yi istediğini, Sicilya ekibinin de Uruguaylı forvet için 23 milyon euro fiyat çektiğini yazdı. İnter'in de Palermo'ya, Ricardo Quaresma artı Arnautoviç'i teklif ettiğini, Palermo'nun ise Quaresma ile Balotelli'yi istediğini iddia eden İtalyan gazetesi; Quaresma'nın ise takasla gitmeye sıcak bakmadığını ifade etti.


DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN