Web Sürümüne Geç

  6 ay oynamayacak

  Cumartesi 09.05.2010

  İyileşmeyi bilekteki tahribatın uzatacağını belirten Düren, "Rıdvan gelecek sezonun ikinci yarısında bizimle olabilecek" diye konuştu

  AİLESİ YANINDA
  Manisaspor maçında sol ayak fibula kemiği kırılan, bileğinde de çıkmaya bağlı bağlarda kopma meydana gelen ve herkesi üzen Rıdvan Şimşek başarılı bir ameliyat geçirdi. Basın sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, "Ağır bir ameliyat oldu, bu nedenle taburcu olması salı gününü bulur. Şu an ailesi yanında" ifadesini kullandı.

  BAĞ PROBLEMİ
  Rıdvan Şimşek'in iyileşmesi ve çalışmalara başlamasının en az 6 ayı bulacağını anlatan Düren, "Bu süre kırıktan değil, bilekteki bağ probleminden kaynaklanıyor. İyileşme sürecini de kırık değil, bilekteki tahribat uzatacak. Sanırım Rıdvan gelecek sezonun ikinci yarısında aramızda olacak" ifadelerini kullandı.

  BAŞKAN ZİYARET ETTİ
  Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticiler, ameliyat edilen genç futbolcu Rıdvan Şimşek'i hastanede ziyaret etti.
  Demirören Acıbadem Hastanesi'ne, Erdoğan Toprak, Fahrettin Curoğlu ve Orhan Saka ile birlikte gelerek Rıdvan ve ailesine "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN