Beşiktaş'a döneceğim

Çarşamba 12.05.2010 17:19

Beşiktaş Kulübü'nün bonservisiyle birlikte Eskişehirspor'a verdiği genç futbolcu Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor'a gittiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Batuhan, Lig TV'ye verdiği röportajda, geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Eskişehirspor'u çok sevdiğini ifade ederek, ''Eskişehirspor'u çok seviyorum, taraftarlar da beni çok seviyor. Hayırlısı olur inşallah. Ben zaten bunu istiyordum. İki gün önce Eskişehirspor Kulübü Başkanı aradı, bir yerde buluştuk ve bu işin bittiğini söyledi. İnanamadım başta. Çok sevindim, iki gündür uçuyorum'' dedi.
Beşiktaş'tan gittiği için kimseye bir kırgınlığının ve kızgınlığının olmadığını dile getiren genç futbolcu, şunları kaydetti:

''Bir kızgınlığım, kırgınlığım yok. Mustafa hocam ile eski başkanım Yıldırım Demirören'e çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar beni gönderdikleri için. Yarın da eğer onlar burada olursa görüşmeyi istiyorum. Çünkü burası benim kulübüm, geriye döneceğim. Kaç yıl olması fark etmez, ben bu kulüpte forma giyeceğim. Beşiktaş'a daha güçlü bir şekilde geri döneceğim.''

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI

''NE YAPTIYSAM HOCAM BEĞENMEDİ''

Batuhan Karadeniz, bütün çabalarına rağmen Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin kendisini bir türlü beğenemediğini savundu.

''Bobo, Holosko ve Nobre senden daha mı iyiydiler de onlar oynadı, sen oynayamadın'' şeklindeki soruya, ''Hocama göre onlar karakter olarak benden daha iyilermiş. Ne yaptıysam da hocam beni beğenmedi. Anlamadım'' cevabını veren Batuhan, karakteriyle ilgili soruyu da şöyle yanıtladı:

''Bilmiyorum, onu Mustafa hocaya sormak lazım. Kısmet değilmiş Beşiktaş'ta oynamak. İnşallah bundan sonra kısmet olur. Ben Beşiktaş'a kırgın değilim. İnşallah Beşiktaş hak ettiği yerlere gelir, inşallah şampiyon olur.''

Kendisinin de bazı hatalarının olduğunu anlatan Batuhan, ancak teknik direktör Mustafa Denizli'ye hiçbir zaman saygısızlık yapmadığını söyledi.

Basında, daha önce Eskişehirspor'a kiralık giderken, Mustafa Denizli'ye ''Ben dönerim hocam ama sen burada olmazsın'' şekline sözlerinin yer almasının sorulması üzerine de Batuhan, ''Ben böyle bir şey söylemedim. Böyle bir şey yapsaydım zaten buraya dönmezdim. Zaten gidip gelmemiş gibi oldum. Bir yıldır top oynamıyorum. Ama sorun değil, ben ait olduğum yere gidiyorum. Eskişehirspor Kulübü'nü çok seviyorum. Gelecek sezon daha iyi olacak. Belki bir gol krallığı olur. Hedefim 22 gol'' değerlendirmesini yaptı.

Hedefleri arasında şu an için milli takım olmadığını dile getiren Batuhan, ''Eskişehirspor'a düşük bir bedelle mi gittin'' şeklindeki soruya da ''O, Beşiktaş'a kalmış bir şey. Bunu 2 yıl sonra göreceğiz'' cevabını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN