En sağlam takım

Cuma 14.05.2010

Tecrübeli teknik direktör, bu sezonun en başarılı takımının Bursa, en iyi hocasının da Ertuğrul Sağlam olduğunu söyledi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "selefi" Ertuğrul Sağlam ve çalıştırdığı Bursaspor'dan övgü dolu sözlerle bahsetti. Sezon sonunda sonuç ne olursa olsun; bu seneki yarışın en başarılı takımının Bursaspor, en başarılı teknik direktörünün de Ertuğrul Sağlam olduğunu ifade eden Denizli, "Biz Bursa maçında kendimiz gibi oynayacağız.
Ama alacağımız sonuç ne olursa olsun, bu gerçek değişmeyecek" dedi.

FENER AVANTAJLI
Dün sabah yapılan idman öncesinde basın mensuplarıyla sohbet eden Denizli, şampiyonluk yarışında F.Bahçe'nin bir adım önde olduğunu belirterek, "Çünkü iki maç berabere de bitse şampiyon olacaklar" dedi. Tecrübeli hoca şöyle devam etti: "Bu sezon en çok deplasmandaki G.Antep ve A.Gücü maçlarında hayal kırıklığı yaşadım. Şampiyonluk için takım performansının dışında; kaçan goller, kaleci kurtarışları ve hakem hataları da etkili olabiliyor."

1 GELİRSE, 4 GİDER!
Denizli, yabancı bir oyuncu transfer edebilmek için kadrodaki 4 yabancıyı göndermeleri gerektiğini ifade etti. Başarılı teknik adam her türlü olasılıkları değerlendirdiklerini belirterek, "Bu kadroda yer alan her futbolcunun bir değeri vardır. Satış opsiyonu yüzde 100 kapalıdır diyeceğimiz futbolcu yok. Düşündüğümüz değeri hangi takım getirirse verebiliriz. Yönetim kurulumuzla gidecek-gelecekler konusunda ortak davranırız." dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN