Web Sürümüne Geç

Q7 gelirse tutulmaz

Perşembe 14.05.2010

Tello, Quaresma'yı Sporting Lizbon'da A takıma yükseldiğinden bu yana tam 7 yıldır iyi tanıdığını ifade etti

Beşiktaş'ın solak yıldızı Tello, siyah-beyazlı kulübe transferi gündemde olan Quaresma'yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldızı Sporting Lizbon'da A takıma yükseldiği ilk günden bu yana tanıdığını ifade eden Tello, "Daha sonra büyük takımlara transfer oldu ve kendisi ile görüşmelerim devam etti. Bence çok büyük bir futbolcu. Eğer Ricardo Quaresma ile anlaşma imzalanırsa, bu durum Beşiktaş için önemli bir adım olur" yorumunu yaptı.

ARTIK HATA YAPMAZ
Quaresma'nın asla problem yaratacak bir futbolcu olmadığını söyleyen Tello şöyle devam etti: "Onu 7 senedir tanıyorum ve bu sürede bir problem çıkardığına şahit olmadım. Belki genç olduğu dönemlerde bazı sıkıntılar yaşamıştır ama artık yaşı ilerledi ve kişiliği de oturdu. Onun transfer olması durumunda yapacağı ilk şey bir an önce Türkiye'ye alışmak ve kendisini evinde gibi hissetmesidir. Daha sonra tüm gücünü Beşiktaş için kullanacağına eminim."

NE VEREBİLİR BAKMAK LAZIM
Beşiktaş'ın ikinci kaptanı İbrahim Toraman, Quaresma'yla ilgili konuştu. Portekizli yıldızın iyi bir isim olduğunu belirten milli futbolcu, "Yetenekli olduğu kesin. İhtiyaç varsa büyüklerimiz gerekeni yaparlar. Ama uyum sorunu yaşar mı, etkili olur mu; orasını bilemem" yorumunu yaptı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN