Asla unutamam

Pazar 16.05.2010

"Geçen sezon onlara yenildiğimiz maçtaki golüm çok güzeldi Kupa finalinde ise kazanıp rövanşı aldık, ben de iyi oynamıştım"

DERGİYE KONUŞTU
Beşiktaş'ın Slovak futbolcusu Filip Holosko, Türkiye'deki golleri içinde F.Bahçe'ye attığı golü unutamadığını söyledi. Yavru Kartal dergisine konuşan Holosko, "Geçen sezon Fenerbahçe'ye ligde yenildiğimiz maçta güzel bir gol atmıştım" dedi. Slovak yıldız, Manisa'da oynarken Antalyaspor'a karşı maç 2-2 devam ederken 90+4'te attığı galibiyet golünün de iyi olduğunu ifade etti.

FAiZiYLE ALDIK
Holosko, unutamadığı maç olarak da Fenerbahçe ile İzmir'de oynadıkları Türkiye Kupası finalini söyledi. Holosko, "Fenerbahçe'ye ligde kaybettikten sonra rövanşını, üstelik faiziyle geri almıştık. O maçta fena da oynamamıştım'' şeklinde konuştu. Golcü oyuncu, Beşiktaş'ın hem Türkiye'nin hem de Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri olduğunu da dile getirdi.

FAZLA HATA YAPILDI
Türkiye'de hakemleri değerlendirmenin zor olduğuna değinen başarılı oyuncu, "Bu sezon Kadıköy'de F.Bahçe ile oynadığımız maçı kaybetmeyi hak etmemiştik. Aleyhimize çok fazla hata yapıldı. Hakemleri değerlendirmek bana düşmez diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA