Sahte anons Çarşı'nın işi mi?

Pazartesi 17.05.2010 16:15

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının son anlarında yaşanan anons skandalında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; karşılaşmanın son dakikalarında "Beşiktaş gol attı" diye tribünleri coşturan taraftar grubu Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı. Biz de gündeme bomba etkisi yaratan bu haberi Çarşı Grubu'nun lideri Alen Markaryan'a sorduk.

Fenerbahçe - Trabzonspor karşılaşmasında yaşanan anons skandalına Çarşı Grubu'nun imza attığı öne sürülüyor.

Öyle bir şey kesinlikle yok. Dün akşam da böyle bir şey iddia edildi. Biz böyle bir şey kesinlikle yapmayız. İnsanların kader yargılarıyla uğraşmak haddimiz değil. Öyle bir mantıkta olmadım hiçbir zaman. Bu tamamen birilerinin birilerine şirin gözükme çabaları. Böyle bir şeyin içinde olamayız. Fenerbahçeliler'in yerinde kesinlikle olmak istemezdim.

Peki bu dedikoduların çıkmasının sebebi sizce ne?

Çamur at izi kalsın hesabına getirildi. Fenerbahçe Stadı'nda Aziz Yıldırım'ın hüküm sürdüğü bir yerde, onun elinde bulunduğu bir kişinin Çarşı Grubu'ndan olması mümkün mü?

Sizce şampiyonluğu Bursaspor mu yoksa Fenerbahçe mi haketti?

Yaralı bir camia var. Yaralı bir camianın üzerine gitmek bence hoş bir şey değil. Bu gibi durumlarda empati yapmak lazım. Şu anda kimse Fenerbahçeliler'in yerinde olmak istemez. Biz de böyle bir durumun içinde olmak istemiyoruz. Kendimizi bu konular da soyutladık.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN