Web Sürümüne Geç

Q7 gün sayıyor

Pazartesi 18.05.2010

Siyah-beyazlılar, Portekizli yıldız için İtalyan ekibine 7 milyon euro önerdi. İnter'li yetkililer, "Devler Ligi finalinden sonra yanıt vereceğiz" dedi. Quaresma da Beşiktaş'ın senelik 3 milyon euro garanti teklifine olumlu yaklaştı

TRANSFERE HIZ VERDİLER
Süper Lig'i dördüncü sırada tamamlayan ve seneye UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek olan Beşiktaş, yeni sezon transfer çalışmalarına hız verdi. Yaklaşık bir ay önce Kuranyi'ye giden ancak olumsuz yanıt alan siyah-beyazlılar, ardından Quaresma için masaya oturdukları İnter'li yetkililerle pazarlıklarını sürdürüyor. Beşiktaşlı yöneticiler son olarak 7 milyon euro önerdi, İnter ise "Şampiyonlar Ligi final maçından sonra yine konuşalım" yanıtını verdi.

YÖNETİCİLER HAZIR KITA
20 gün önce İtalya'ya giderek mavi-siyahlı yetkililer ile bir araya gelen Beşiktaşlı yöneticiler, Portekizli yıldızın işini bitirmek için gün sayıyor. Futbol kotimesi başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun, haber gelmesi durumunda bu hafta, aksi durumda pazartesi günü İtalya'ya gidecekleri öğrenildi. Beşiktaş yönetiminin senelik 3 milyon euro garanti para önerdiği Quaresma'nın da teklife sıcak baktığı belirtildi.

GÜNÜN TRANSFER BOMBALARI-TIKLA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN