Tabata=Lig kupası

Çarşamba 19.05.2010

Beşiktaş camiasının önemli isimlerinden Hasan Arat, Bursaspor'un Tabata'nın bonservis parasına şampiyon olduğunu söyledi

NTV Spor Radyo'da Bülent Yüksel ile Sportif Görüş programına konuk olan Hasan Arat, ilginç benzetmelerde bulundu. F.Bahçe'nin şampiyonluğu kaçırmasına sevinen Beşiktaşlıları uyaran Hasan Arat, "Başkasının üzüntüsü, Beşiktaşlı'nın sevinci olamaz, ben böyle bir sevinç içinde olmadım, olmayacağım" diye konuştu. Bu sezonun ardından hemen öz eleştiri yapmaları gerektiğini belirten Hasan Arat şöyle devam etti: "Bizim Tabata'yı aldığımız paraya, Bursaspor şampiyon oldu. Bizim üzerek yolladığımız Ertuğrul Sağlam hocamızla sezonu zirvede bitirdiler.Bursa'nın şampiyonluğunu, Ertuğrul hocamızı, başkanı, taraftarı kutluyorum."

Gençlerle gurur duyalım
Eski yöneticilerden Hasan Arat, bir Beşiktaşlı olarak transfer yapılmasını istemediğini söyledi. Yeni sezonda, gururla seyredeceği gençleri görmek istediğini ifade eden Arat, "Bir yıl önce şampiyon oluyor, iki kupa alıyorsunuz, 40 milyon euro harcıyor, ikinci sene dördüncü oluyorsunuz. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yoktur" dedi.

Ferrari'yi göndermeyiz
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Ferrari'yi gönderecekleri iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. İtalyan yıldızın, Beşiktaş'ın en değerli oyuncularından biri olduğunun altını çizen Adalı, "Beşiktaş'ın bonservisi ile birlikte yaptığı 15 milyon euro'luk bir yatırımı söz konusu. Ferrari bunu karşılayacak yetenekte" diye konuştu.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA