Toraman çıldırdı

Cuma 21.05.2010

Telefonu susmayan İbrahim Toraman, yönetici Adalı'yı aradı "Kişiliğine kimse laf edemez" yanıtını alan kaptan rahatladı!

ÇOK YIPRANDI
Beşiktaş'ta Bursa maçında yenilen iki golden sonra sert eleştiriler alan İbrahim Toraman'ı, yönetici Serdal Adalı rahatlattı. Milli Takım'la ABD'ye gidene kadar telefonu hiç susmayan, sokakta görenlerin bile hesap sormaya kalktığı Toraman, önceki gece dayanamadı ve Serdal Adalı'yı aradı. İlk sözü, "Abi beni nasıl tanırsınız?" olan Toraman'a Adalı şu yanıtını verdi:

SEN İŞİNE BAK
"O nasıl söz İbrahim, sen yüreği tertemiz bir insansın." İbrahim, "Abi kendi kaleme gol attığım için herkes beni suçluyor. Ben hayatta maç satacak, ihanet edecek adam mıyım?" deyince Adalı, Toraman'ı rahatlatacak şu sözleri söyledi: "Kaptan senin kişiliğine ve karakterine kimse laf edemez. Biz yönetici ve takım arkadaşlarınla birlikte senin her zaman yanındayız."


ÇARŞI,RÜŞTÜ'YE SAHİP ÇIKTI
Beşiktaş taraftar grubu "Çarşı", Aziz Yıldırım'ın şaibeyle suçladığı Rüştü'ye sahip çıktı. Çarşı Grubu, "Kendisine, kaybettiği zaman kaybettiğini ve hatalı olduğunu kabullenmenin de büyüklük olduğunu hatırlatacağız" ifadelerinin yer aldığı açıklamada, "Biz kalemizi de kalecimizi de korumasını biliriz" sözleri kullanıldı.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA