İstanbul'u istiyorum

Pazar 23.05.2010

Publico gazetesine konuşan Portekizli oyuncu, "Menajerim iki aydır Türkler'le görüşüyor. Eğer isteklerimi kabul ederlerse giderim" dedi

ÇOK TEKLİF ALDIM
Beşiktaş'ın transfer listesinde ilk sırada yer alan Quaresma, siyah- beyazlı ekibin teklifine yeşil ışık yaktığını açıkladı. Publico gazetesinden Matteus Pedro'ya konuşan Portekizli oyuncu, daha önce Türkiye'den defalarca teklif aldığını ancak gitmeyi düşünmediğini belirterek, "Menajerim hem sezon başında, hem ocak ayında Türkler'le görüştü. Bildiğim kadarıyla son iki aydır da yakın temastalar. Jorge benim için en iyi çözümü bulacaktır" yorumunu yaptı.

İNTER'DE KALMAM

İstanbul'u bildiğini ve kendisiyle ilgili isteklerinin kabul edilmesi durumunda İstanbul'a gelmekte hiçbir sorun olmayacağının altını çizen Quaresma, şöyle devam etti: "İnter'de kalmak istemiyorum. Bana şans vermeyen Mourinho'dan nefret etmiyorum, çünkü İnter için büyük iş başardı. Ama onun olduğu yerde çalışmam. Bu nedenle geleceğimle ilgili en doğru kararı vereceğim. İstanbul da (Beşiktaş) bu tekliflerin başında geliyor."


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA