Sihirli forma

Pazar 30.05.2010

2.5 yıl sonra A Milli Takım'a çağrılan Beşiktaş'ın ikinci kaptanı "Bu yıl performansımızla taraftarlardan özür dileyeceğiz" dedi

Beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu İbrahim Toraman, yeni dönemi ve hedeflerini FOTOMAÇ'a anlattı. Teknik direktör Fatih Terim döneminde kendisine yapılan haksızlıklara isyan ettiği için hocayla ters düşen ve milli formaya hasret kalan ancak Hiddink'in gelmesiyle yeniden formasına kavuşan yıldız futbolcu "Yeni bir sayfa açtım, artık önüme bakıyorum" dedi ve ilginç açıklamalar yaptı.

KENETLENİYORUZ
"Geçmiş, geçmişte kaldı, şimdi önümüze bakmalıyız. Yeniden Milli Takım'da olmak çok güzel, inanın bana çok özlemişim. Burada herkesin şansı eşit ve en iyi olan oynayacak. Ben kendime güveniyorum. Kamplarda kenetleniyoruz, çünkü ay-yıldızlı formanın altında buluşunca iş değişiyor. Oysa aynı futbolcular lig heyecanı içinde sahada tartışabiliyorlar. İşte bu yüzden milli formanın inanılmaz bir sihiri var."

GÜÇLÜ KADRO ŞART
Beşiktaşlı taraftarlardan özür dileyeceklerini ifade eden İbrahim Toraman şöyle devam etti: "En iyi şekilde hazırlanıp geçen sezon üzdüğümüz taraftarlarımızı yeni sezonda sevindirmek istiyoruz. Güçlü bir kadro ile UEFA'da yürüyebiliriz. Çünkü biz de artık Avrupa'nın en tecrübeli takımları arasındayız. Hem ligde, hem de Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA