Denizli ayrılmak istiyor!

Çarşamba 02.06.2010 00:00

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi Doğan Küçükemre: "Hocamız, Mete Düren'e yorgun olduğunu ve görevini bırakmak istediğini söylemiştir" "Biz hocamızla çalışmak istiyoruz, gelişmelerin sonu ne olur bilemem. şu an için B planı diye bir şey söz konusu değil"

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi Doğan Küçükemre, teknik direktör Mustafa Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakmak istediğini kendilerine ilettiğini, yönetim kurulu olarak konuyu değerlendirecekleri açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yapan Doğan Küçükemre, teknik direktör Mustafa Denizli'nin şu anda görevinin başında olduğunu belirterek, "Hocamız Mustafa Denizli, şu anda görevinin başındadır. Kendisi, sağlık tetkikleri nedeniyle bugün İstanbul'a geldi. Hocamız, Mete Düren'e yorgun olduğunu ve görevini bırakmak istediğini söylemiştir.

Biz de bu konuyu yönetim olarak değerlendireceğiz. Gerekli değerlendirmeyi yaptıktan sonra da açıklamada bulunacağız.

Biz hocamızla çalışmak istiyoruz, gelişmelerin sonu ne olur bilemem. Şu an için B planı diye bir şey söz konusu değil. Yönetim Kurulu olarak konuyu değerlendirecek, hocamızla konuşacağız. Hocanın tetkikleri yapılıyor, sağlık problemi var, gelişmelerle ilgili de sizleri bilgilendireceğiz.

Hiçbir teknik adamla görüşmemiz olmadı çünkü hocanın sağlık durumu bugün gündeme geldi" ifadelerini kullandı.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA