Web Sürümüne Geç

  Robinho&Guti

  04 Haziran 2010, Cuma

  Denizli'nin yerine siyah-beyazlı ekibin başına getirilen Alman hoca, Real Madrid'de birlikte çalıştığı 26 yaşındaki forvet Robinho ve orta saha futbolcusu Guti'yi talep etti

  10 NUMARA YOK
  Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Schuster, siyah-beyazlı yönetimden iki oyuncu istedi: Robinho ve Guti. İki gündür Beşiktaş'ın maç CD'lerini izleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Bu takımın en önemli eksikleri 10 numara ve golcüsünün olmaması. Birçok maçta farklı isimleri o bölgelerde gördüm. Ama doğrusunu isterseniz hiçbiri benim düşündüğüm isimler değil. İlk transferimiz bu bölgelere olmalı. Adaylarım da Robinho ve Guti" ifadesini kullandı.

  G.SARAY İSTEMİŞTİ
  Bu iki ismin de Real Madrid'de birlikte çalıştıkları Schuster'e "Hayır" demeyecekleri belirtiliyor. Hatta Real'in yeni hocası Mourinho, 33 yaşındaki Guti için "Onu istemiyorum" demişti. Bir dönem G.Saray'ın da gündemine gelen İspanyol oyuncuyu, Blackburn de istiyor. Ama Schuster'in Avrupa Ligi'nde başarı için bu oyuncuların alınmasını şart koştuğu ve yönetimin düğmeye bastığı dile getirildi. Schuster, detaylı raporunu pazartesi verecek.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN