Robinho&Guti

Cuma 04.06.2010

Denizli'nin yerine siyah-beyazlı ekibin başına getirilen Alman hoca, Real Madrid'de birlikte çalıştığı 26 yaşındaki forvet Robinho ve orta saha futbolcusu Guti'yi talep etti

10 NUMARA YOK
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Schuster, siyah-beyazlı yönetimden iki oyuncu istedi: Robinho ve Guti. İki gündür Beşiktaş'ın maç CD'lerini izleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Bu takımın en önemli eksikleri 10 numara ve golcüsünün olmaması. Birçok maçta farklı isimleri o bölgelerde gördüm. Ama doğrusunu isterseniz hiçbiri benim düşündüğüm isimler değil. İlk transferimiz bu bölgelere olmalı. Adaylarım da Robinho ve Guti" ifadesini kullandı.

G.SARAY İSTEMİŞTİ
Bu iki ismin de Real Madrid'de birlikte çalıştıkları Schuster'e "Hayır" demeyecekleri belirtiliyor. Hatta Real'in yeni hocası Mourinho, 33 yaşındaki Guti için "Onu istemiyorum" demişti. Bir dönem G.Saray'ın da gündemine gelen İspanyol oyuncuyu, Blackburn de istiyor. Ama Schuster'in Avrupa Ligi'nde başarı için bu oyuncuların alınmasını şart koştuğu ve yönetimin düğmeye bastığı dile getirildi. Schuster, detaylı raporunu pazartesi verecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN