Gel Kartal'ı uçuralım

Pazar 06.06.2010

İspanyol medyası, Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Alman teknik direktör Bernd Schuster'in, Real Madrid'deki talebesini de İstanbul'a götüreceğini duyurdu

Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli'nin ayrılmasıyla yeniden şekillenen transfer politikasında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Başkan Demirören, 6 teknik direktör adayıyla görüşmelere başladıklarını söylese de Alman çalıştırıcı Bernd Schuster ile prensip anlaşmasına varıldığı ifade edildi. İspanyol spor gazetesi Marca, Beşiktaş'ta Schuster'in teknik direktör olmasına kesin gözüyle bakarken, Alman hocanın Guti'yi İstanbul'a götüreceğini yazdı.

TARTIŞILMAZ BİRİYDİ
Schuster'in Beşiktaş'a gidişinin, Guti'nin geleceği için de belirleyici olacağını yazan gazete, "Schuster'in sahneye çıkması, her şeyi değiştirecek. Guti, Schuster'in Real'i çalıştırdığı dönemde tartışılmaz isimlerden biriydi. Schuster, ondan mükemmel bir verim almıştı" diye yazdı. Haberde Alman hocanın Guti'yi, "Gel, Kartal lakaplı takımı birlikte uçuralım" sözleriyle ikna ettiği belirtildi.

MOURİNHO İSTEMEDİ

Guti'nin Real Madrid ile bir yıllık daha sözleşmesi olmasına ve fikir değiştirip kalmak istemesine rağmen, yeni teknik direktör Jose Mourinho tarafından gelecek sezon için hesaba katılmadığı belirtildi. Guti'yi G.Saray Teknik Direktörü Rijkaard da istemiş, ancak parasal konularda anlaşma sağlanamamıştı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN