Bizi tutamazlar

Çarşamba 09.06.2010

Siyah-beyazlıların prensip anlaşmasına vardığı ve yarın resmi imza attırması beklenen Alman teknik direktör Bernd Schuster'in maç CD'lerini izledikten sonra, "Benim takımım, gücüyle rakiplerini yıkacak" dediği öğrenildi

YÜZLER GÜLECEK
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olmasına kesin gözüyle bakılan Schuster, yapılan görüşmelerde takımın farklı bir yapıda sahada olacağının müjdesini verdi. Sağlık sorunları sebebiyle görevinden ayrılmak zorunda kalan Denizli'nin gitmesinin ardından görüşülen ilk isimlerden biri olan Alman çalıştırıcının, geçtiğimiz çarşamba Madrid'de yapılan görüşmede siyah-beyazlı taraftarın yüzünü güldürecek mesajlar verdiği öğrenildi.

OFANSİF FUTBOL
Yarın resmi sözleşme imzalaması beklenen Schuster, yaklaşık bir haftadır Kartal'ın maç kasetlerini izliyor. Alman çalıştırıcının, "Büyük takımlar ofansif futbol oynar. Benim takımım da hücum gücü yüksek bir takım olacak. Beşiktaş'a ofansif futbol oynatacağım. Sahada futbolcular değil, tribündeki seyirciler de büyük keyif alacak. Çünkü hırslı, agresif ve hep hücumu düşünen bir futbol sergileyeceğiz" dediği belirtildi.

MAGATH BAŞKANI ETKiLEDi
Alman basını Beşiktaş'ın Schuster ile anlaşmak üzere olduğunu fakat Magath'la özel görüşen başkan Yıldırım Demirören'in, Magath'tan etkilendiğini iddia etti. Schalke'yi Şampiyonlar Ligi'ne taşıyan Magath'ın, Demirören'e 30 milyon euro'luk bütçeyle büyük başarılar sözü verdiği iddia edildi.

HER AN GELEBİLİR
Siyah-beyazlı yönetimin uzun süredir görüşme halinde olduğu Bernd Schuster'in, her an Türkiye'ye gelebileceği belirtildi. Yarın İstanbul'da olması beklenen Alman teknik adamın, bir sürpriz yaparak kendisiyle görüşen başkan Demirören'in özel uçağıyla bugün gelebileceği iddia edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN