Ballack harekatı

Perşembe 10.06.2010

Siyah-beyazlı yöneticilerin Chelsea ile sözleşmesi sona eren 33 yaşındaki Alman yıldızı almak için harekete geçtiği belirtildi

NABIZ YOKLANDI
Bu sezon rotasını Almanya olarak belirleyen Beşiktaş, büyük bir yıldızı listesine aldı. Alman sağ kanat Hilbert ile anlaşma sağlayamayan siyahbeyazlılar, Michael Ballack'ın da peşine düştü. Chelsea ile sözleşmesi biten 33 yaşındaki orta saha oyuncusu için nabız yoklayan Kartal'ın bu transferi gerçekleştirip taraftarına Quaresma hüsranını unutturmak istediği öğrenildi.
4 MİLYON EURO
Takımın başına geçmesi beklenen Schuster'in de "Ballack'ı kadromda görmeyi çok isterim. 33 yaşına geldiği için Türkiye'de oynamayı kabul edebilir" dediği Alman yıldıza yöneticilerin menajerler aracılığıyla teklif yapacağı iddia edildi. Futbolcuyu ikna etmek için Schuster'i de devreye sokmayı düşünen Beşiktaş'ın Ballack için 4 milyon euro'yu gözden çıkardığı öne sürülüyor.

Ballack'a Arap serveti

CHELSEA'nin serbest bıraktığı Michael Ballack için Katar ve Dubai'den inanılmaz teklifler geldiği iddia edildi. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Arap takımları Ballack'a haftada 100 bin sterlin teklif ettiler. Fakat Ballack, futbolunun son döneminde Almanya'da oynamak istediğini açıkladı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN