Beklenen oldu

Cuma 11.06.2010

Senelik 2.6 milyon euro'dan iki yıllık imza attırılan Alman teknik adam, salı ya da çarşamba günü İstanbul'da olacak

PRİMİ DE HAZIR
Mustafa Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle takımdan ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarına giren Beşiktaş, Bernd Schuster ile anlaştı. Dün yapılan açıklamada Alman hocanın senelik 2.6 milyon euro'dan iki yıllık imza attığı bildirildi. İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na da bildirilen Schuster'in sözleşmesine "Şampiyon olunursa 1 milyon euro prim verilecek" maddesine de eklettiği öğrenildi.

14 KABUL BİRDEN
Sevilla'da olan başkan Yıldırım Demirören, dün İstanbul'da olan genel sekreter Fahrettin Curoğlu'nu arayarak yöneticilerin onayını istedi. 17 kişilik yönetimden sadece Sinan Vardar ve Metin Keçeli oyunu yerli teknik direktörden yana kullandı ve bir isim de çekimser kaldı. Ancak çoğunluğun sağlandığının iletilmesi üzerine imzalar atıldı. Alman hoca önümüzdeki hafta salı veya çarşamba günü gelecek.

HÜCUM FUTBOLUNU SEVİYOR
1959'de doğan Schuster; Almanya'da Köln, İspanya'da Levante, Getafe ve Real Madrid ile Ukrayna'nın S. Donetks takımlarında görev yaptı. Göze hoş gelen, hücum futbolu ile taraftarların beğenisini kazandı. İspanya'da 2007-2008'de Real Madrid'i La Liga'da ve İspanya Süper Kupası'nda şampiyonluğa ulaştırdı.


BERND SCHUSTER KİMDİR?-TIKLA

SCHUSTER GELDİ TAKIM KARIŞTI-TIKLA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN