İmkansız değil

Cuma 11.06.2010

Beşiktaş'ın yeni hocası, 33 yaşındaki futbolcu için "Gelmesi kolay değil, ama yine konuşurum" dedi!

Takımın başına uzun görüşmelerin ardından Alman çalıştırıcı Bernd Schuster'i getiren siyah-beyazlılar, yıldız oyuncu transferinde rotasını Ballack'a çevirdi. Quaresma'dan halen net bir yanıt gelmemesinin ardından, Chelsea'nin serbest bıraktığı Ballack'ı gündemine alan Beşiktaş yönetimi, bu konuda yeni teknik direktör Schuster'den aracı olmasını talep etti.

10 MİLYON EURO
Yöneticiler, bonservisi elinde olan yıldız için önceki gün İspanya'da görüştüklerini yeni hocalarına, "Michael Ballack bize gelir mi? Onun için 10 milyon euro ödeyebiliriz" dediler. Bernd Schuster'in de "Ballack'ın Türkiye'ye gelmesi zor, ama imkansız değil. Birçok teklif aldığını biliyorum fakat yine de ben bir konuşayım" yanıtını verdiği belirtildi.

ARAPLAR'DAN SERVET
Bu arada Chelsea'nin serbest bıraktığı Ballack için Katar ve Dubai'den inanılmaz teklifler geldiği iddia edildi. İngiliz basınında yer alan iddialara göre Arap takımları Ballack'a haftada 100 bin sterlin teklif ettiler. Fakat Ballack, futbolunun son döneminde Almanya'da ya da bir Avrupa takımında oynamak istediğini söyledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN