Beşiktaş günlüğü

Cumartesi 12.06.2010
Hilbert şoku
Beşiktaş'ın borsaya bildirdiği Hilbert'in menajeri, Palermo yönetimiyle masaya oturdu. Bonservisi elinde olan Hilbert'in; İtalya'da oynamayı tercih etmesi durumunda yaptığı protokol gereği Beşiktaş'a tazminat ödeyeceği belirtildi.

Keçeli sıkıntılı
Beşiktaş'ta son yaşanan olaylar yönetimdeki çatlağı büyüttü. İkinci başkan Metin Keçeli'nin istifa noktasına geldiği iddia edildi. Keçeli bu konuda bir yorumda bulunmazken, Alaaddin Aykaç'ın uzun süredir toplantılara katılmadığı öğrenildi.

Salı günü imzalıyor
Kara Kartal'ın iki yıllık sözleşme imzaladığı Bernd Schuster, salı günü İstanbul'da olacak. Siyah- beyazlı kulübün yıllık 2.6 milyon euro vereceği tecrübeli teknik adamı karşılamak için taraftarların havalimanına akın etmesi bekleniyor.

Gülle'ye engel
G.Antep ile görüşerek anlaşma sağlayan Orhan Gülle'nin transferine başkan Demirören el koydu. Başkan Demiören'in, Antep Başkanı Kızıl'ı arayarak, "Orhan'dan faydalanmayı düşünüyoruz, bu transferden vazgeçin" dediği öğrenildi.

Toplantı haftaya
Beşiktaş Divan Kurulu'nun 2010 yılı 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın, 19 Haziran'da yapılacağı açıklandı. Toplantının, Ceylan İntercontinental Otel, Dolmabahçe Salonu'nda 10.30- 14.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği ifade edildi.

Köybaşı iddialı
Beşiktaş'ın genç yıldızı İsmail Köybaşı, yeni sezonda kulübede oturmayacağını söyledi. Geçen yıl yeteri kadar şans bulamayan İsmail, "Yeni hocamızla birlikte ben de yeniden çıkışa geçeceğim. Bu formayı giymeyi hak ediyorum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN