Robinho'yu döverdim!

Pazar 13.06.2010

Kolot, gündemdeki Robinho için "O kadar para vereceksin o da oynamayacak. Başkanı olsam döverim. Allah Beşiktaş'ı ondan korusun" dedi

Beşiktaş eski futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot, Radyospor'a konuştu. Kolot, Robinho ve Guti isimlerinin Beşiktaş'ın transfer gündeminde olduğunu belirterek, "Ben Robinho'nun başkanı olsam, döverim. 35 milyon pound veriyor onu alan kulüpler; ondan sonra 'Ben buraya ısınamadım, çekerim giderim' diyor. Bunu Manchester City'de de yaptı, Real Madrid'e de yaptı. Gelirse Türkiye'yi karıştırır. Allah Beşiktaş'ı Robinho'dan korusun" ifadesini kullandı.

KULÜBÜN PARASINA YAZIK

Kolot, iki oyuncunun Beşiktaş'a gelebileceğini de dile getirdi. Celal Kolot transferde siyah-beyazlı kulübün uzun vadede pek başarılı olamayacağını da ifade ederek sözlerini şöyle tamamladı: "Robinho ve Guti Beşiktaş'a transfer olabilirler. Onlar parayı görünce her yere gelir. Kısa vadede belki faydalı olurlar ama uzun vadede yine olan Beşiktaş'ın paralarına olur. Çok çok iyi düşünmek gerekir. Çünkü bu oyuncular kaşarlanmış tipte futbolculardır.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN