Zor bir süreçti

Pazar 13.06.2010 17:31

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Quaresma'nın transferinin zor bir süreçten sonra gerçekleştiğini belirterek, transferin siyah-beyazlı camiaya hayırlı olmasını diledi.

Serdal Adalı, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, özellikle Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören'in bu transferin mutlaka bitmesini istediğini ifade ederek, ''Hiçbir zaman umutsuzluğa düşmedik. Hem istenilen rakamlar hem de futbolcunun Türkiye'ye yabancı olması bu transferi geciktirdi. Basamak basamak bunları aştık, futbolcunun da fikri değişti ve bu transfer gerçekleşti'' diye konuştu.

Futbolcuya ödenecek rakamı borsaya bildirdikten sonra açıklamak zorunda olduklarını kaydeden Adalı, bonservisi için ise Inter kulübüne 7 milyon 300 bin avro ödeyeceklerini kaydetti.

Çok fazla transfer yapmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını anlatan Adalı, ''Mustafa Denizli ile yaptığımız sezon değerlendirmesinde çok fazla transfere gerek olmadığına karar kılmıştık. Yeni hocamız da aynı düşüncede. Quaresma'ya yoğunlaştık. Bu transferden sonra, şu anda gündemimizde çok belirgin bir isim yok'' ifadelerini kullandı.
Etiketler Quaresma, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN