Beşiktaş günlüğü

Salı 15.06.2010
Schuster geliyor
Siyah-beyazlı takım ile 2 yıllık mukavele imzalayan İspanyol hoca bugün saat 17.15'te İstanbul'da olacak. Denizli'nin ardından göreve getirilen Schuster'in Madrid'den tarifeli uçak ile Atatük Havalimanı'na geleceği kaydedildi.

Bobo'dan vazgeçti
Yeni sezonda Bordeaux'yu çalıştıracak olan Beşiktaş'ın eski hocalarından Tigana'nın, Bobo'yu almaktan vazgeçtiği belirtildi. Fransız teknik adam, "Dagoberto'yu izledim. Bobo'dan daha iyi bir oyuncu üstelik daha 19 yaşında" ifadesini kullandı.

Beşiktaş'ı bırakmam
Beşiktaş'ın İtalyan yıldızı Matteo Ferrari, siyah- beyazlı kulüpten ayrılmayı düşünmediğini söyledi. ABD'de tatil yapan tecrübeli oyuncu, "Hoca değişiyorsa, futbolcular sahada işlerini yapmamıştır. Demek ki daha çok çalışmalıyız" dedi.

Wilson tavsiyesi
Beşiktaş'ın eski yıldızı Wilson'ın, Rangers'ta oynayan Boyd'u Beşiktaş'a gitmesi konusunda desteklediği bildirildi. G.Birliği'nin yeni transferi Stewart'ın da Boyd'u arayarak, "Türkiye'den aldığın teklifi değerlendirmelisin" dediği öğrenildi.

Gözler Sollied'de
Mustafa Denizli'yi takımın başına getirmek isteyen İran'ın Steel Azin takımı, "Hayır" cevabı alınca rotasını Norveç'e çevirdi. İran basınında yer alan iddiaya göre Azin'in, Türk hocanın son kararına göre Sollied ile temas kuracağı bildirildi.

Runje dönüyor
Daha önce Beşiktaş'da forma giyen Vedran Runje'nin Türkiye'ye geri döneceği bildirildi. 34 yaşındaki Hırvat kaleciyi isteyen takımların Panathinaikos ile Türkiye'den bir takım olduğu belirtildi. Runje'yi isteyen Türk takımın adı açıklanmadı.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA