Schuster İstanbul'da

Salı 15.06.2010 20:01

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bernd Schuster, İstanbul'a geldi.

Yaklaşık 1.5 saat gecikmeyle İstanbul'a gelen Schuster'i, Atatürk Havalimanı'nda Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Transfer Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve siyah-beyazlı taraftarlar çiçeklerle karşıladı. Taraftarlar, Alman teknik adama Beşiktaş şapkası ve kaşkolu taktı, daha sonra da omuzlara alarak aracına kadar götürdü. Yaklaşık 30 kadar taraftar, sürekli ''Bernd Schuster'' diye tezahüratlar yaptı, Alman teknik adam da el sallayarak taraftarları selamladı.

Schuster, havalimanında yaptığı açıklamada, taraftarların kendisini karşılamasıyla ilgili olarak ''Fantastik bir ortam var'' dedi, sözlerini ''Buraya ilk kez geliyorum ama şu an sanki hep buradaymışım gibi hissediyorum. Böyle atmosfere gelmekten dolayı mutluyum. Böyle bir ilgiyi beklemiyordum. Çok güzel günler yaşayacağız. Beşiktaş'ı defalarca televizyondan izledim. Şimdi takımın başında olacağım'' diye sürdürdü.

Taraftarların ilgisi nedeniyle şaşıran Alman çalıştırıcı, omuzlara alınıp arabaya taşınması sırasında zor anlar yaşadı. Schuster'in gelişini çok sayıda basın mensubu da izledi.

Bernd Schuster, yarın sağlık kontrolünden geçip, BJK İnönü Stadı'nı gezdikten sonra saat 14.00'e BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın önünde sözleşme imzalayacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN