Beşiktaş günlüğü

Çarşamba 16.06.2010
Formalar nerede?
Beşiktaşlı taraftarlar, Quaresma formaları için Kartal Yuvası mağazalarının kapısını aşındırmaya başladı. Schuster'i karşılamak için dün İnönü Stadı'nın önünde buluşan siyah- beyazlılar, yetkililerden formaların acilen hazırlanmasını istediler.

Cola Turka ile devam
Kaynak bulmak için göğüs reklamındaki Cola Turka'yı değiştirmek isteyen yönetim başarı sağlayamadı. Cola Turka'nın bağlı olduğu Yıldız Holding, "Biz sözleşmemize sadığız. Göğüs reklamından çıkmak istemiyoruz" açıklamasını yaptı.

500 lira isyanı!
Beşiktaş, transfer şampiyonluğuna oynayıp milyon euro'ları saçarken, kulüpteki ekonomik kriz giderek büyüyor. Aybaşından bu yana maaşlarını alamayan personele sadece 500 lira yatırılınca, çalışınlar yönetime tepki gösterdi.

Fedor kalıyor
Beşiktaş Cola Turka'nın 2.10'luk pivotu Fedor Likholitov'un, yeni sezon için siyah- beyazlılarla prensipte anlaştığı belirtildi. Likholitov geçen sezon iki sayılık atışlarda168 sayı, serbest atışlarda ise 62 sayı ürettmeyi başardı.

Offshore Van'da
Kartalcell sponsorluğunda yarışan Beşiktaş 1903 teknesi Van'a gidiyor. Ali Tanır ve Murat Leki'nin pilotluğunu yaptığı teknenin mücadele edeceği 7'nci ayak yarışları 19 Haziran, 8'inci ayak yarışları 20 Haziran'da Van'da yapılacak.

DİĞER
Etiketler Quaresma, Beşiktaş
Yükleniyor
SON DAKİKA