Beşiktaş'a en uygun isim...

Çarşamba 16.06.2010 17:16

Beşiktaş Kulübü, Alman teknik direktör Bernd Schuster ile 1 yıllık sözleşme imzalarken, imza töreninde kulüp başkanı Yıldırım Demirören, yine basına yüklendi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde, eski teknik direktörleri Mustafa Denizli'ye teşekkür ederek sözlerine başlayan Demirören, ''Tekrar Mustafa Denizli'ye teşekkür ediyoruz. Bize iki şampiyonluk yaşattı. Bu sezon da başarılı şekilde devam etti. Güzel bir takım bırakarak, sağlığı nedeniyle ayrıldı. Yeni hocanın işi kolay değil. Başarılı hocanın arkasından daha büyük başarıları hedefleyerek geldi. Beşiktaş'ın büyüklüğünü de bu gösteriyor'' dedi.

Beşiktaş'ın büyüklüğüne dikkati çeken Yıldırım Demirören, ''Bir hafta içinde dünyanın önde gelen hocalarıyla görüşüp, şartları, karakteri ve altyapıya verdiği önemden dolayı Schuster ile anlaştık. Beşiktaş'ın büyüklüğünü Beşiktaş'ın tarihi gösterir. Beşiktaşımızın büyüklüğünü plazalar gösterir. Taraftarlarımızın, hocalarımızın ve takımımızın arkasında durup desteklemelerini rica ediyoruz'' diye konuştu.
YİNE BASINA YÜKLENDİ
Başkan Demirören, bu sözlerinin ardından yine medyaya yüklendi. Demirören, şunları söyledi:

''Denizli'ye 'Çık yalan söyle. Sen Türkiye'de yaşamayacaksın, Türk futbolunun içinde değilsin. Bir daha burada olmayacaksın. Çık, de ki (ben hastayım de) dedim. Mete Düren'e de 'Kariyerini etkilemezse sen de yalan söyle' dedim. O da kariyerin önemli olmadığını belirterek, yalan söyledi. Türkiye'nin en büyük hastane grubuna dedim ki 'Hocamızın tomografisini çekeceğiz. Lütfen boyayın', damarında kanama görülsün diye düşündük, onlar da boyamayı kabul ettiler...

Bu haberleri yakalayan basını ve muhabirleri tebrik ediyorum. Çok büyük haber yakaladılar. Çünkü bunların hepsi gerçekti. Schuster'e de burada doğruların sevilmediğini, çıkıp bir ay önce konuştuğumuzu söylemesini istedik. O da bunu söyledi. Tekrar kendisine teşekkür ediyorum. Yeni hocamız hayırlı olsun.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN