Keyifli oacak

Perşembe 17.06.2010

"Kazanmaya geldim. Futbolcularım oynarken keyif alıyorsa taraftarlarımız da evlerine, futboldan keyif alarak gitmeli"

Alman Teknik Direktör Bernd Schuster, dün Ümraniye Tesisleri'nde kendisini 2 yıllığına Beşiktaşlı yapan imzayı attı. Büyük takımlarda baskının çok olduğu ve başarının gelmemesi durumunda sorunlar çıktığını belirten Schuster, "Beşiktaş daima kazanmak için oynayacak. Ben buraya kazanmak, başarılı olmak için geldim. Kazanamazsam ne yaparım diye hiç düşünmedim. Futbolcular oynarken nasıl keyif alıyorsa, taraftarların da evlerine keyif alarak gitmesini istiyorum" dedi.

HAYDİ İDMAN YAPALIM!

Basın toplantısında Schuster'in tercümanlığını, sabahki sağlık kontrolünden itibaren yanından ayrılmayan Prof. Mete Düren yaptı. Alman çalıştırıcı şöyle devam etti: "O kadar heyecanlıyım ki hemen bu akşam antrenmana çıkmak geliyor içimden ama birkaç gün beklemeliyiz. Oyunu rakip sahada oynayacak bir takım olması için çalışacağım. Rijkaard gibi bir futbol centilmeniyle birlikte mücadele etmekten sevinçliyim."

MEDYAYA YÜKLENDİ
Yıldırım Demirören, dün medyaya yükledi. Başkan, "Denizli'ye, Prof. Mete Düren'e, Schuster'e ve Türkiye'nin en büyük hastane grubuna 'Çıkın ve yalan söyleyin' dedim, onlar da söyledi. Buna inanamıyorum!" diyerek; Schuster'in "Başkanla 4 hafta önce görüştük" haberinin gerçek olmadığını ifade etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN