İşte Beşiktaş'ın borcu

Cumartesi 19.06.2010 13:48

Beşiktaş Kulübü'nün borcunun 222 milyon lira olduğu açıklandı.

Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Ceylan Intercontinental Oteli'nde düzenlenen Divan Kurulu toplantısında, kurulunun raporunu açıkladı.

Tuncel, kulübün toplam borcunun 285 milyon 233 bin liraya, alacakların ise 62 milyon 364 bin liraya ulaştığını belirterek, alacakları düştükten sonra oluşan net borcun ise 222 milyon 869 lira olduğunu kaydetti.

Bu borç içinde kulüp başkanı Yıldırım Demirören'e borcun 66 milyon 294 bin liraya ulaştığı, Yönetim Kurulu üyesi Serdal Adalı'ya borcun ise 9 milyon 682 bin lira olduğu belirtildi.

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU

Yönetim Kurulunun faaliyet raporunu, Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu aktardı.

Curoğlu, teknik direktör değişikliğine gittiklerini hatırlatarak, ''Tecrübeli hocamız sayın Mustafa Denizli sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılmış, bu gelişmelerin ardından Beşiktaş'ın yapısına ve şartlarına en uygun ismin Schuster olduğuna karar verilerek takımın başına 2 yıllığına getirilmiştir. Başkan ve transfer komitemize bu kısa sürede yaptıkları bu çalışma nedeniyle teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

Quaresma'nın transferine de değinen Curoğlu, ''Kariyeri tartışılmaz Quaresma'nın kulübümüze ve Türk futboluna büyük katkı sağlayacağı ortadadır'' dedi.

Curoğlu, futbol takımının 23 Haziran'da sezonu açacağını ve 26 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında da Avusturya'da kamp yapacağını kaydetti.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN