Beşiktaş günlüğü

Salı 22.06.2010
Guti çıldırdı
Beşiktaş'ın transfer listesindeki isimlerden biri olan Guti'nin, yıllık 8.8 milyon euro'dan üç senelik sözleşme istediği bildirildi. Oynayacağı takımda antrenör olmak istediğini belirten Guti, "Egzotik bir futbol son dönemi hayal ediyorum" yorumunu yaptı.

Örnek kaptan
Beşiktaş kaptanı İbrahim Üzülmez tatilini erken bitirdi. Sabahları koşu yapan tecrübeli futbolcu "Tatillerde her zaman aktif dinlenme yapıyorum. Başarımın en önemli sırrı bu" diye konuştu.

Meydan okudu!
Beşiktaş'ta Bernd Schuster'in yardımcılığını yapacak olan İspanyol antrenör Manolo Ruiz, G.Saray ve F.Bahçe'ye meydan okudu. Andulucia Informacion'a konuşan Ruiz, "Türkiye macerası benim için bir meydan okuma olacak" ifadesini kullandı.

Pascal geziyor
Beşiktaş'ın unutulmaz oyuncularından Nouma, Kuşadası Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği geceye katılmak için Kuşadası'na gitti. Su parkında eğlenceli dakikalar geçiren Fransız yıldız, kendisine gösterilen ilgiyi karşılıksız bırakmadı.

Taraftara teşekkür

Beşiktaş kulübü, Ricardo Quaresma'nın imza törenine gösterilen ilgi nedeniyle taraftarlara teşekkür etti. Resmi sitedeki yazıda, "Beşiktaşlı olmanın ayrıcalığını tüm Türkiye'ye bir kez daha ispatlayan taraftarlarımıza şükranlarımızı sunarız" denildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN