İnatçı Alman!

Salı 22.06.2010

Başkan Demirören, İspanyol yıldızı almak için kesenin ağzını açtı. Tecrübeli hoca da "Raul'ü getirmek için tüm şartları zorlayacağım" dedi

ONU ÇOK İSTİYORUM
Portekizli yıldız Ricardo Quaresma'yı renklerine bağlayarak tüm Avrupa'nın dikkatini üzerine çeken Beşiktaş, şimdi de 33 yaşındaki Raul'ün peşinde. Geçtiğimiz günlerde İspanyol basınına yaptığı, "İyi bir santrfor almalıyız. Gönlüm Raul'den yana ama gelir mi bilemem" açıklamasıyla İspanyol golcüyü istediğini dile getiren teknik direktör Bernd Schuster, bu konuda başkan Yıldırım Demirören'den de tam destek almayı başardı.

TEKLİFLER ARTIYOR

Alman teknik direktörün ısrarla Raul ismini gündeme getirmesinin ardından Yıldırım Demirören, tecrübeli hocaya, "Madem o kadar istiyorsun biz de her türlü fedakârlığı yaparız" dedi. Schuster'in de "Raul gibi bir isme Beşiktaş formasını giydirmek için tüm şartları zorlayacağım" diye söz verdiği belirtildi. Bu arada Schuster'in gözdesi Raul'e, Los Angeles Galaxy'nin ardından River Plate takımının transfer teklifinde bulunduğu belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN