20 milyon pounda veriyorlar

Perşembe 24.06.2010

İngilizler 20 milyon pound getirene Robinho'yu verecek. Beşiktaş ise 4 Ağustos'ta sözleşmesi bitecek Brezilyalı yıldızı kiralamak istiyor

Beşiktaş'ın transfer listesindeki isimlerin ilk sırasında yer alan Robinho için Manchester City kulübü "Gidebilir" açıklamasını yaptı. İngiliz ekibinin, 32.5 milyon sterline transfer edip, haftada 160 bin sterlin ödediği Robinho'dan yüksek maliyeti nedeniyle kurtulmak istediği biliniyor. City yöneticilerinin, Robinho'ya talip olan Beşiktaşlı yöneticilerle masaya oturmaya hazır olduğu bildirildi.

5 AĞUSTOS'TA İMZALAR
Bu arada Daily Mirror gazetesi, Robinho'nun babası Evandro de Souza ve menajeri Gilvan ile yapılan görüşmede; City'li yöneticilerin 20 milyon sterlin karşılığında sambacının serbest bırakılacağının sözünü verdiği bildirildi. 4 Ağustos'ta Santos ile kiralık sözleşmesi bitecek Robinho'nun işler istendiği gibi giderse 5 Ağustos'ta Beşiktaş'a imza atacağı iddia edildi.

ALBİN'İ LAZİO İSTEDİ
Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in bir numaralı favorisi olan Albin'e, Lazio da talip oldu. Getafe'nin Uruguaylı futbolcuyu satmak istememesine rağmen menajeri Fonseca'nın Beşiktaş'tan sonra Lazio ile de masaya oturduğu bildirildi.

Etiketler robinho , Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN