Bobo idmanda

Pazartesi 28.06.2010 00:00

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Pongau bölgesinde sürdüren Beşiktaş futbol takımı, bugünkü sabah antrenmanında iki saat çalıştı.

Teknik direktör Bernhard Schuster ile kondisyoner Carlos Cascallana yönetiminde yapılan sabah antrenmanı düz koşu, ısınma hareketleri ve açma-germe ardından kondisyon çalışması ile devam etti.
İspanyol kondisyoner Cascallana, kondisyon çalışmasına uyarladığı bazı oyunlarla siyah beyazlı futbolcuların ağır çalışma koşullarını eğlenceli bir hale getirdi.

Üç sıra halinde peş peşe dizilen futbolcular sırayla arkasındaki arkadaşını kimi zaman sırtına kimi zaman da kucağına alıp bir süre koşarak hem eğlendiler hem de çalıştılar.

Bir süre de üç grup halinde şut ve gol çalışması yapan siyah beyazlı futbolcular antrenmanın son bölümünde Teknik direktör Berhard Schuster yönetiminde yarı sahada çift kale maç oynadılar.
Sekizer kişiden oluşan beyaz, sarı ve pembe formalı üç gruba ayrılan futbolcular dönüşümlü olarak on beşer dakikalık çift kale maç yaptılar.

Kafilenin konakladığı otele 27 kilometre mesafedeki Bischofhofen stadında yapılan iki saatlik antrenmanın ardından, soğuk su havuzunda bir süre dinlenen siyah beyazlı futbolcular daha sonra otelde istirahat ettiler.

Siyah beyazlı ekip, bugün akşam saatlerinde de basına kapalı taktik ağırlıklı ikinci bir antrenman yapacak.

Yeni sezona hazırlık çalışmalarını 7 Temmuz'a kadar Avusturya'da sürdürmesi planlanan siyah beyazlı ekip, 3 Temmuz'da Azerbaycan'ın Neftçi Bakü, 5 Temmuz günü de Avusturya'nın SV-Grodig takımıyla hazırlık maçları oynayacak.
DİĞER
Etiketler Bobo, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN