Kartal taktik çalıştı

Çarşamba 30.06.2010 15:36

Yeni sezona Avusturya'nın Pongau bölgesinde hazırlanan Beşiktaş, sabah antrenmanında kondisyon ve taktik ağırlıklı iki saatlik çalışma gerçekleştirdi.

Bölgenin antrenman yapmaya en uygun sahası olan Bischofhofen Stadı'nda çalışan siyah-beyazlı futbolcular, koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları idmanı, kondisyoner Carlos Cascallana yönetiminde istasyon çalışmasıyla sürdürdü. Antrenmanın son bölümünde teknik direktör Bernhard Schuster, futbolcuları üç ayrı gruba ayırarak, dar alanda minyatür kale ile turnuva yaptı.

Bu arada üç gündür sakat olduğu için antrenmanlardan uzak kalan Brezilyalı forvet Bobo ile kaleci Rüştü de bugünkü sabah antrenmanına katıldı. Aynı şekilde sakatlığı nedeniyle ilk günden beri otelde özel olarak çalışan Ekrem de bugün ilk kez takım arkadaşlarıyla birlikte sahaya geldi. Ekrem, antrenmana katılmayarak saha kenarında tek başına koşu yapmakla yetindi.

Teknik direktör Schuster yönetimindeki siyah-beyazlı ekip, akşam saatlerinde basına kapalı ikinci bir antrenman daha yapacak.

Avusturya'daki çalışmalarını 7 Temmuz'a kadar sürdürmeyi planlayan Beşiktaş, 3 Temmuz'da Azerbaycan'ın Neftçi Bakü ve 6 Temmuz'da da Avusturya ikinci liginden SV-Grödig takımlarıyla birer hazırlık maçı yapacak.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN