Bobo salonda Rüştü sahada

Perşembe 01.07.2010 15:26

Yeni sezona hazırlık için Avusturya'da bulunan Beşiktaş futbol takımı, bugün iki guruba ayrılarak sahada ve salonda yaklaşık iki saat antrenman yaptı.

Teknik direktör Bernhard Schuster, siyah beyazlı futbolcuları sabah antrenmanı için iki gruba ayırarak çalıştırdı. Birinci grup Bischofhofen Stadı'nda ısınma hareketinin ardından kısa bir düz koşu ile çalışmaya başladı. Bir süre de taktik çalışması yapan grubu beyaz, sarı ve pembe formalarla 3 takıma ayıran teknik direktör Schuster, dar alanda üç takımlı turnuva yaptırdı. Turnuvada beyaz formalı takım şampiyon oldu.
Siyah beyazlı futbolcuların sahada yaptığı antrenman basına açık tutulurken, salondaki çalışma basına kapalı gerçekleşti.

Bu arada bugün akşam saatlerinde yapılması planlanan ikinci antrenmanda sabahki grupların yer değiştireceği, salonda çalışan futbolcuların sahada, sahada çalışanların da salonda antrenman yapacakları bildirildi.

Basına kapalı gerçekleşen salondaki antrenmanda futbolcuların kondisyon çalışması yaptıkları öğrenildi.

Sakatlıkları geçen takımın Brezilyalı forveti Bobo, sabah antrenmanında salonda, kaleci Rüştü ise sahada çalıştı. Sakatlığı devam eden Ekrem ise sahada düz koşu yapmakla yetindi.
Yeni sezona hazırlık çalışmalarını 7 Temmuza kadar Avusturya'nın Pongau bölgesinde sürdürmesi planlanan siyah beyazlı ekibin, yarın da aynı şekilde sabah ve akşam olmak üzere iki antrenman yapacağı belirtildi.

Beşiktaş futbol takımı, kamp programı çerçevesinde 3 Temmuzda Bischofhofen Stadı'nda Azerbaycan'ın Neftçi Bakü takımı, 6 Temmuzda da Salzburg yakınlarındaki Unterberg Arena stadında Avusturya ikinci liginden SV-Grödig takımı ile birer hazırlık maçı yapacak.
Etiketler Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN