Quaresma coşar

Cuma 02.07.2010

Basın toplantısı yapan tecrübeli kaleci, Q7'nin şu an çekingen davrandığını, bunu atlattığı zaman fırtına gibi eseceğini söyledi

Basın toplantısında ayrıca yeni hocaları Schuster'den de bahseden Rüştü, her teknik adamın anlayışının farklı olduğunu, kamp sürecince onu daha iyi anladıklarını ifade etti. Avusturya kampının 'süper' geçtiğini de sözlerine ilave eden başarılı kaleci, "Her şey çok iyi. Arkadaşlarımın hepsi istekli. Yeni transferler süper. Ben de her yıl futbolu bırakacağımı söylerim ama kopamam, 48 yaşına kadar oynarım. Bunu espri olarak söyledim. Ancak Beşiktaş ve Türk futboluna uzun yıllar hizmet etmek istiyorum" dedi.

48 YAŞINDA BIRAKIRIM!
Beşiktaş'ın file bekçisi Rüştü Reçber, Avusturya kampında takım arkadaşlarını göklere çıkardı. Özellikle yeni transfer Quaresma için görüşlerini açıklayan Rüştü, Portekizli futbolcunun ligde fırtına gibi eseceğini söyledi. Tecrübeli kaleci, "Ricardo Quaresma, Barcelona'ya geldiğinde 18 yaşındaydı. Şu an 26'sında. Zaman onu olgunlaştırmış. Kampta çok çekingen ancak çok esprili bir yanı vardı. Şimdi onu daha olgunlaşmış buldum. Burada zamanla yeni yaşantısına alışır, ona yardıma hazırız. O zaman fırtına gibi eser" diye konuştu.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA