Raul ısrarı

Cumartesi 03.07.2010

Gol bölgesinde sıkıntı yaşadıklarını belirten Alman teknik adam, Real Madrid'in yıldızı Raul için, "Onu mutlaka istiyorum" dedi

Quaresma ve Hilbert'i alarak yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendiren siyah-beyazlılar, transfere doymak bilmiyor. Teknik direktör Schuster'in, "Gol yollarında etkisiz kalabiliriz, bu nedenle kaliteli bir forvet alalım" talebi üzerine harekete geçen yönetim, Alman hocanın ilk gözdesi olan Raul için girişimlerini sürdürüyor. Önümüzdeki sezon başka bir takımda oynamak istediğini dile getiren İspanyol yıldız için Schuster bir kez daha düğmeye bastı.

GEREĞİNİ HEMEN YAPIN
Raul ile gerçekleştirilen görüşmede "ABD'ye gitmeyi düşünüyorum" yanıtını alan Alman hocanın, yönetimin de talebi üzerine İspanyol golcüyle bir kez daha konuşacağı belirtildi. Hem Schuster'in, hem de siyah-beyazlı yönetimin takımda görmek istediği ilk isim olan Raul'ün Real Madrid ile bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Yıldız futbolcu için başkan Demirören'in de "Daha önce söyledim, yine söylüyorum. Gereğini yapın" dediği öğrenildi.

Etiketler Raul, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN