Aziz Yıldırım samimi değil

Pazar 04.07.2010

"F.Bahçe ile işimiz yok. Ama bir kulüp başkanı, şampiyon olamadı diye oyuncumuzu suçlarsa o samimi değildir"

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, dün Schuster ile birlikte gazetecilerin karşısına çıktı. Başkan Demirören, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kaçan şampiyonluktan sonra Beşiktaş'ın bir futbolcusunu suçlamasının büyük bir hata olduğunu belirterek, "Bunu asla kabul edemeyiz. F.Bahçe başkanı, Kulüpler Birliği Başkanlığı dışında her şeyi yapabilir. Bu konuda samimiyetine inanmıyoruz" dedi.

SON GÜN 9 TEMMUZ
Demirören ardından şu ifadeleri kullandı: "Şu anda takımda iki yabancı fazlalığı var. İnanın, hocamızın kimleri göndereceğini ben de tahmin edemiyorum. Bizim oyuncularımıza da birçok teklif geliyor, ancak önemli olan bizim durumumuz. Bu ayın 9'unda listeler verilecek. O zaman kadar gideceklerin bir kısmı belli olur. Bütçemizi iyi organize etmeliyiz. Seneye aldığımız derecelere bakacağız, belki yine yıldız oyuncu transfer edebiliriz."

10 PUAN FARK OLURDU
Beşiktaş'ta başarının, birlik ve beraberlikle geleceğini ifade eden Demirören, "Ben 22 bin kişinin geldiği bir imza törenini ilk kez gördüm Türkiye'de. Hepimizin ortak menfaati Beşiktaş ise hedeflerden sapmadan yürümek lazım. Eğer geçen sezon ilk 6 haftadaki taraftar olayları yaşanmasaydı, 10 puan farkla şampiyon olurduk. Gönül isterdi ki, Şampiyonlar Ligi'nde yarışalım. Hedefimiz şampiyonluk ve UEFA'da başarı" dedi.

QUARESMA FARK YARATTI
Siyah-beyazlı kulübün başkanı, Quaresma'nın gelmesiyle camianın farklı bir havaya büründüğünü söyledi. Başkan Demirören, "İki sene önce 30 milyor euro'ya transfer olmuş bir ismi alabilmek hiç de kolay değil. Bu camiayı olumlu etkiledi" ifadesini kullandı.

50 KERE BIRAKIRDIK
Başkan Demirören, liderlerin "bırakmak" için göreve gelmediklerini, ancak en az 50 kez "bırakmayı" akıllarından geçirdiklerini söyledi. Yıldırım Demirören, "Ama ertesi sabah bunu unutuyorsunuz. Unutamadığım tek şey, ailem yanımdayken yapılanlar" diye konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN