Beşiktaş bomba gibi

Salı 06.07.2010 17:26

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Pongau bölgesinde sürdüren Beşiktaş, Bischofshofen stadında ve hafif yağmur altında yapılan 2 saatlik antrenmanda taktik ağırlıklı çalıştı.

Isınma hareketlerinin ardından futbolcuları 3 gruba ayıran teknik direktör Bernhard Schuster, futbolculara uzun süre pas ve şut çalışması yaptırdı. Çalışma sırasında zaman zaman futbolcuları biraraya toplayarak direktif veren Schuster, oyuncuları dönüşümlü olarak kanatlar ve orta sahada denedi. Antrenmanın son bölümünde ise futbolculardan Tabata ve Nihat'a frikik atışı yaptıran Suchuster, Bobo ve Quaresma'ya da penaltı atışı yaptırdı.

Bu arada sakatlığı devam eden Ekrem ve Onur takımdan ayrı olarak saha kenarında çalışırken Delgado da saha kenarında hafif koşu yapmakla yetindi. Dün akşam yapılan çalışmada sakatlanan ve antrenmanı yarıda bırakan kaleci Rüştü otelde tedavisi sürdüğü için sabah antrenmanına katılmadı.

Sabah antrenmanının ardından futbolcular otelde istirahat ettiler. Siyaz beyazlı ekip bugün akşam TSİ:19:30'da Avusturya ikinci liginden SCV.Grödig takımıyla hazırlık maçı yapacak. Yeni sezona hazırlık çalışmalarını yarın tamamlayacak olan Beşiktaş, sabah yapacağı antrenmanın ardından karayoluyla Münih'e hareket edecek ve akşam TSİ:1910'da uçakla Türkiye'ye dönecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN