Robinho Beşiktaş'a gider

Çarşamba 07.07.2010

Beşiktaş, peşinde olduğu Brezilyalı yıldıza sponsor ararken, İngiliz temsilcisi siyah-beyazlıların teklifine sıcak bakıyor

Portekizli yıldız Ricardo Quaresma 'yı alarak kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, Robinho'dan da vazgeçmiyor. Başkan Yıldırım Demirören'in, "Robinho gibi bir oyuncuyu herkes takımında görmek ister. Sponsor bulursak neden olmasın" açıklamasının ardından, bir güzel haber de İngiltere'den geldi. Robinho'nun bonservisini elinde bulunduran Manchester City kulübünün resmi yayın organı Blues'da, King Of The Kippax isimli köşenin yazarı Dave Wallace, Beşiktaşlıları mutlu edecek bir açıklama yaptı.

ELANO'YLA YAKIN DOST
Wallace, Brezilyalı Robinho'nun Dünya Kupası'nda iyi bir performans gösterdiğini, fakat teknik direktör Mancini'nin onu takımda düşünmediğini yazdı. Wallace, "G.Saray'ın sambacısı Elano ile çok yakın dost olan Robinho'nun Beşiktaş'a gitmesi sürpriz olmaz" ifadesini kullandı. Bu arada Schuster ile de iyi ilişkileri olan Robinho için Beşiktaş'ın Manchester'da bir temsilci bulundurduğunu iddia edildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN