O artık Kartal!

Perşembe 22.07.2010

El Mundo Deportivo: Real yönetimi, 'Yüzde 70 indirim yap, kal' dedi, Guti bu teklife olumsuz yanıt verdi ve Beşiktaş'ın önerisini kabul etti

PORTEKİZLİ'DEN RET!
Beşiktaş'ın transfer listesinde ilk sırada yer alan Guti'deki pürüzler giderildi. Beşiktaş taraftarının merakla beklediği "Guti ne zaman geliyor, iş bitti mi, pürüzler giderildi mi?" sorularının yanıtı El Mundo Deportivo gazetesindeki haberde ortaya çıktı. İddiaya göre Mourinho ile görüşen Guti, Real Madrid'de kalmak istediğini belirtti. Fakat Portekizli hoca bunu kabul etmedi. Bu gelişmenin ardından Guti, Real Madrid yönetimiyle masaya oturdu.
BONSERVİS ÖDENMİYOR
İspanyol yetkililer Guti'ye, "Maaşından yüzde 70 oranında indirim yaparsan takımda kalabilirsin" önerisini getirdi. Bu kez de Guti'nin yanıtı "Hayır" oldu. Dubai'den de cazip transfer teklifi alan yıldız futbolcu, Real Madrid'in yaklaşımı nedeniyle ipleri kopardı ve "Beşiktaş'ın teklifini kabul ediyorum" dedi. Siyah-beyazlılar, Guti'ye yıllık 2.5 milyon euro'dan iki senelik 5 milyon euro ödeyecek. Guti'nin Real Madrid'den alacağı bir sezonluk maaş da Beşiktaş tarafından ödenecek. Real Madrid'e Guti için bonservis bedeli ödenmeyecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN